Cizím jazykům pohodlně a efektivně... s námi:    
   
  Znalost cizího jazyka otevírá dveře k lepšímu zaměstnání, umožňuje lépe poznat cizí národy a jejich kulturu, vychutnat si literaturu, filmy a texty písní v originále, usnadňuje cestování, zvedá sebevědomí, podporuje osobní růst…Pracovní příležitosti Vážená paní, vážená slečno, vážený pane,

     v loňském roce jsme oslavili výročí čtrnácti let na trhu. Při této příležitosti postupně rozšiřujeme reklamu a stále propracováváme své služby. S rostoucím objemem reklamy se zvětšuje příliv nových klientů, proto oslovujeme potenciální nové spolupracovníky.
     Spolu s neustálou snahou o zdokonalení našich služeb se zvyšují také naše požadavky na lektory, se kterými spolupracujeme. Klademe důraz nejen na to, aby měli potřebné vzdělání a praxi, ale také na určité osobní předpoklady - tvůrčí přístup, spolehlivost, pečlivost, trpělivost, ale i temperament a zejména zálibu v učení.
     Oplátkou nabízíme dobré finanční ohodnocení a přátelskou atmosféru. Pokud máte o případnou spolupráci zájem, napište nám, nebo nás kontaktujte telefonicky. Případné dotazy Vám rádi zodpovíme.

Nahoru
© 2004
aktualizace: 1/2014